Steam gra w cs go

witam mam problem z gra na steam po ostatniej jakiejś aktualizacji po uruchomieniu gry zawiesza sie ekran startowy i jest tak ze sa lagi niski poziom fps na poziomie 10 fps jak by był ciagle zawieszony i jak sobie z tym poradzic bo nie wiem o co chodzi??? instalowałem kilku ktotnie na nowo steam i tak samo gre pobierałem wiec to nie tu problem…

Something that would help us a lot to understand the problem would be this:

  1. Open the application called ‘Terminal
  2. In this application run the command:

eos-diagnostics

  1. The above command will create a file with the information of your system (example: eos-diagnostic-160614_111731_UTC + 0100.txt); Send us this file so we can analyze and see a possible solution

woj@endless:~$ eos-diagnostyka
bash: eos-diagnostyka: nie znaleziono polecenia
woj@endless:~$ eos-diagnostyka
bash: eos-diagnostyka: nie znaleziono polecenia
woj@endless:~$ eos-diagnostyka
bash: eos-diagnostyka: nie znaleziono polecenia

no i co dalej??? Ogólnie tak udało mi się ostatnio wejść przez klawisz F12 i zmienić Endlesa na wersje poprzednia 4.0… jakoś tak bo tez była dostępna wyzej 5.0… po wybraniu wersji 4.0…było wszystko po staremu działało steam mogłem zagrać w cs go…na następnego dnia juz mnie mogłem odpalić tej opcji przez klawisz F12 nic nie mogłem wybrać jak by system sam zablokował ta opcję…

This topic was automatically closed 28 days after the last reply. New replies are no longer allowed.